Firemní software Adam

Vyřeším například docházku, autorizaci vstupů a vjezdů na pracoviště, bezpečnost práce, BOZP, zkoušku alkoholu před vstupem na pracoviště, kamerový systém, zabezpečení pracoviště, střežení vyznačených prostor a ochranu majetku, kontrolu nářadí, klíčů, skladu, strojů, čerpání PHM na pracovišti, pracovní či stavební deník, podklady pro mzdovou účtárnu, vzdálené ovládání světel, zámků a zastřežení, firemní stravování a mnoho dalšího.

Jsem přístupný z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo PC. Získáte přesný a online přehled o tom, co se u vás na pracovišti odehrává, i když jste třeba na opačné polokouli...

Reference

Adam nám střeží veškeré objekty a už si bez něj neumím představit další fungování. Díky Adamovi máme pod kontrolou bezpečnost pracovníků i ekonomiku všech pracovišť.

Ředitel

Martin
Adam nám střežil zařízení staveniště na opravě mostu Gagarina v Českém Těšíně. Použitím Adama jsme dosáhli výraznějších úspor na ostraze a Systém fungoval bez problémů po celou dobu zakázky na 100%.

Vedoucí střediska

Martin

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.