OBCHODNÍ ZÁSTUPCE IT PRODUKTŮ A SLUŽEB

provozovna Hněvotín

Jste komunikativní a máte znalost v oblasti ERP systémů a k tomu obchodní dovednosti? Pak hledáme právě Vás.

Požadujeme:

  • sředoškolské vzdělání s maturitou
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • doložitelné obchodní zkušenosti a dovednosti (obchodní jednání, nabídky a kalkulace)
  • orientace a zkušenost v některé z oblastí zabezpečovacích, kamerových, docházkových a skladových systémů, GPS, nebo ERP software
  • výborná znalost práce na PC (MS Excel, Word)

Náplň práce:

  • vyhledávání a získávání nových zákazníků, péče o stávající klienty
  • identifikace potřeb zákazníka, řešení standardních a složitějších obchodních případů
  • aktivní prodej a pronájem produktů a služeb
  • spolupráce s ostatními členy obchodního týmu
  • aktualizace informací a dat v informačním systému

Nabízíme:

  • nástup možný po dohodě
  • mzda po zapracování 40 000 Kč
  • 25 dní dovolené/rok
  • zaměstnanecké benefity:
  • bonusové placené volno
  • služební vozidlo popřípadě příspěvek na dopravu
  • zázemí silné tuzemské společnosti
  • příspěvky na vzdělávání dětí
  • systém pravidelných školení a osobního rozvoje
  • široká nabídka firemních produktů za zvýhodněné ceny
  • firemní mobil i pro soukromé účely
  • firemní taxi

Své životopisy s žádostmi a uvedením konkrétní pracovní pozice zasílejte na níže uvedený kontakt.

Bc. Antonín Světnický

telefon: 770 146 004

e-mail: info@adamassistant.com

PRACOVNÍK / CE ZÁKAZNICKÉ ONLINE PODPORY

PRÁCE VHODNÁ I PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ.

Požadavky:

  • výbornou znalost práce na PC a MS Office
  • všeobecnou znalost IT
  • komunikační dovednosti a pro zákaznický přístup
  • základní znalost čtení technické dokumentace
  • orientace v slaboproudém hardware výhodou

  • jednoduché analýzy
  • spolupráce s analytiky a programátory
  • manuální zručnost
  • komunikace se zákazníkem vč. poskytování technické podpory  při řešení jeho požadavků
  • uživatelské nastavení software a zpracování základních reportů

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • 25 000 – 30 000 Kč nástupní hrubá mzda (dle zkušeností)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zázemí silné a stabilní české společnosti
  • dny bonusového placeného volna
  • příspěvky na dopravu

ELEKTRIKÁŘ / TECHNIK ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ

provozovna Lutín

Požadujeme:

  • minimálně ukončené střední vzdělání s výučním listem v oboru elektro
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • vyhl. 50 § 5 (popř. §6 výhodou)
  • praxe výhodou (vhodné i pro absolventy)
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • nástup možný po dohodě ihned
  • práce s moderními IT systémy
  • mzda po zaučení 30 000 – 35 000 Kč (dle zkušeností)
  • zaměstnanecké benefity:25 dní dovolené/rok
  • bonusové dny pracovního volna
  • po zapracování služební vozidlo nebo příspěvky na dopravu
  • profesní růst, systém pravidelných školení
  • firemní produkty a služby za zvýhodněné ceny

PERSONALISTA

Ing. Marek Dvořák

telefon: 777 793 140