REFERENT / KA SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

provozovna Hněvotín

Jste komunikativní a máte technické zkušenosti? PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS.

Náplň práce:

  • práce se software Adama a helpdesku
  • jednoduchá každodenní analýza sw procesů
  • záruční i pozáruční zákaznická podpora
  • řešení zákaznických a dodavatelských požadavků a reklamací
  • koordinace a podpora realizace včetně klientského nastavení
  • vyhodnocování kvality služeb vč. aktivace procesů k jejímu zvyšování
  • úzká spolupráce s obchodním a realizačním oddělením
  • evidence reklamací a placených servisů

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou, elektro vzdělání výhodou
  • orientace v IT, IOT, automatizace procesů, digitalizace proceslů, slaboproud, EZS a EPS
  • výborná znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • 25 000 - 30 000 Kč nástupní hrubá mzda (dle zkušeností)
  • 25 dní dovolené/rok
  • vhodné i pro ZPP
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity:
  • dny bonusového placeného volna
  • příspěvky na dopravu
  • systém pravidelných školení a osobního rozvoje
  • příspěvky na vzdělávání dětí
  • široká nabídka firemních produktů za zvýhodněné ceny
  • firemní taxi

Své životopisy s žádostmi a uvedením konkrétní pracovní pozice zasílejte na níže uvedený kontakt.

Bc. Antonín Světnický

telefon: 770 146 004

e-mail: info@adamassistant.com

ELEKTRIKÁŘ / TECHNIK ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ

provozovna Lutín

Požadujeme:

  • minimálně ukončené střední vzdělání s výučním listem v oboru elektro
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • vyhl. 50 § 5 (popř. §6 výhodou)
  • praxe výhodou (vhodné i pro absolventy)
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • nástup možný po dohodě ihned
  • práce s moderními IT systémy
  • mzda po zaučení 30 000 – 35 000 Kč (dle zkušeností)
  • zaměstnanecké benefity:25 dní dovolené/rok
  • bonusové dny pracovního volna
  • po zapracování služební vozidlo nebo příspěvky na dopravu
  • profesní růst, systém pravidelných školení
  • firemní produkty a služby za zvýhodněné ceny

PERSONALISTA

Ing. Marek Dvořák

telefon: 777 793 140

PRACOVNÍK / CE HEPLDESKU A SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

PRÁCE VHODNÁ I PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ.

Vaší náplní práce bude provádět:

  • práce na Helpdesku
  • jednoduché každodenní analýzy sw procesů s vyhodnocením a reakcí na ně
  • úzká spolupráce se servisním oddělením a programátory
  • manuální zručnost
  • komunikace se zákazníkem vč. poskytování technické podpory při řešení jeho požadavků
  • uživatelské nastavení software a zpracování základních reportů

Požadujeme:

  • výbornou znalost práce na PC a MS Office
  • znalost problematiky dohledové služby, kamerových systéů, EZS a EPS výhodou
  • všeobecnou znalost IT, IOT, automatizace procesů, digitalizace procesů
  • komunikační dovednosti a pro zákaznický přístup
  • základní znalost čtení technické dokumentace
  • orientace v slaboproudém hardware výhodou
  • znalost práce s ERP systémy výhodou

Nabízíme:

  • 25 000 – 30 000 Kč nástupní hrubá mzda (dle zkušeností)
  • zázemí silné a stabilní české společnosti