scrollujte dolů
Kamery
Kamery
Kamery

Postarám se, aby vaše pracoviště bylo bezpečnější.

Monitoruji požadované zóny, pořídím fotodokumentaci, ihned upozorním na vzniklou situaci a veškerá data bezpečně uložím. Umím toho ale mnohem více!

Kamerový systém

Adam umožňuje sledování pracoviště kamerami s rozšířenými funkcemi jako jsou střežení pracoviště, rozpoznávání SPZ a napojení na další ovládané prvky (různé závory, vrátnice).

Umožňuje online náhled, pořizuje časosběr prostřednictvím fotografií. Zajistí bezpečné pracoviště, hlídání strojů a zařízení, perimetr kolem výkopů a míst na pracovišti jako prevenci úrazů.

Zabezpečuje pracoviště proti vniknutí narušitele a apeluje na opuštění prostor při vniknutí. Monitoruje objekty i volné plochy, podává informace o vstupu do zón z hlediska bezpečnosti, plynulosti chodu pracoviště a skladu.

Případové studie

Odloučené pracoviště

Ostraha a monitoring zájmového prostoru, časosběr, online sledování a pokročilá detekce kamerového záznamu.  

Modul kamery řídí kamerový systém, který je sestaven z kamer, reproduktoru, hardware nutným pro provoz a přenos signálu na dohledové centrum a zajištěným serverem je prováděna ostraha pracoviště.

Potřebujete poradit?

Moduly z případové studie

Pro správné fungování kamer je potřeba mít funkční další moduly.

Vhodným doplněním modulů docílíme možnosti vzdáleného sledování a ovládání odloučeného pracoviště, jeho zastřežení, odstřežení a příjem notifikací a informací. Doplněním o modul docházka evidujeme příchody a odchody zaměstnanců spolu s pořízením fozografie osoby, která vstupuje na pracoviště.

Potřebujete poradit?

Soubory ke stažení

Návody, montážní listy a vše ostatní co potřebujete mít po ruce.

Doporučený hardware

Seznam všech doporučených komponentů pro správné fungování modulu.

Navštivte náš e-shop

Stavební připravenost

Je dobré vědět, co budeme potřebovat pro vhodnou instalaci.

  • Mobilní buňku CH Cell nebo svou vlastní
  • Kamerový sloup (nůžkový, příhradový a jiné)
  • Vhodné typy kamer
  • Reproduktor

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.