scrollujte dolů
Docházka
Docházka
Docházka

Jsem nadčasový docházkový systém

Zcela přesně eviduji docházku za použití jakýchkoliv identifikačních prvků zaměstnance na terminálech vašich pracovišť, včetně docházky zadané mimo pracoviště. samozřejmostí je i bezdotyková docházka s měřením teploty procházejících osob.

Docházka

Zefektivním plánování směn, dovolené a volna všem pracovníkům a celý proces pohlídám. Hlídám také nepovolenou práci přesčas a umožním žádat o dovolenou odkudkoliv online. Automaticky tvořím přestávky a docházku rovnou předkládám ke schválení za všechny zaměstnance.

Umožňuji bezdotykovou docházku i z mobilního telefonu či určení přesné polohy místa zadávání docházky v mobilní aplikaci. Hlídám potvrzení a odsouhlasení provedených změn v docházce. Umožňuji zaokrouhlení počátku a konce docházky dle nastaveného diskriminantu, automatickou tvorbu přestávky s ohledem na potencionální faktickou přestávku.

Podám informace odpovědné osobě o práci přesčas, o víkendu, mimo směnu nebo o práci v noci a nechám docházku schválit. Odpovědná osoba má pak dál s docházkou možnost pracovat či ji upravovat. Výkazy, exporty, výstupy = samozřejmost.

Případové studie

Modul Docházka na pracovišti

Díky modulu Docházka v kombinaci s dalšími moduly získáte bezpečné a zajištěné pracoviště.

Spojením modulů vznikne unikátní systém pro automatickou obsluhu pracoviště kdekoliv na světě. Pracovníci se mohou pomocí mobilních zařízení přihlásit do práce, otevřít bránu, vpustit vozidlo dodavatele a další úkony bez přítomnosti vedoucího pracovníka, který přesto bude o všem online informován.

Potřebujete poradit?

Moduly z případové studie

Pro ideální využití modulu Docházka je vhodné mít funkční další moduly

Propojením modulu Docházka s modulem Kamery získáte možnost monitoringu pracoviště a bezpečnosti například označením perimetru kolem výkopu, kdy reproduktor upozorní pracovníka při překročení zóny na nebezpečí spadnutí do výkopu. Díky propojení s modulem Strava zase zajistíte automatický chod firemní kantýny. Takových funkcí díky propojení s dalšími moduly lze využít mnoho. Rádi vám připravíme nabídku.

Potřebujete poradit?

Soubory ke stažení

Návody, montážní listy a vše ostatní co potřebujete mít po ruce.

Adam se představuje

obecny_letak.pdf (456 kB)

Produktový list modulu Docházka

detail_modulu-dochazka.pdf (456 kB)

Doporučený hardware

Seznam všech doporučených komponentů pro správné fungování modulu.

Navštivte náš e-shop

Připravenost pracoviště

Než začneme instalovat modul, je potřeba mít pracoviště pečlivě připraveno.
  • Pevný nebo mobilní terminál
  • RFID kartu pro každého zaměstnance

 

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.