scrollujte dolů
Strava
Strava
Strava

Unikátní modul Strava pro firmy, školy i dodavatele cateringu

Náš stravovací modul umí jednoduché menu, i složitou objednávku složenou z polévky, jídla, přílohy, její velikost, salátu a dalších ingrediencí. Pro strávníky, kuchyně i organizace je systém komfortní a nabízí nadstandard moderního stravování. 

Stravovací systém

Stravovací systém Adam umí komplexně řídit provozy typu firemní kantýny, školy či domovy seniorů. Tento modul ocení pro svou jednoduchost i dodavatelé stravy

Odpadá náročná evidence objednávek, vyúčtování strávníkům je jednoduché, přesné a online. I kuchyně má přesné a online informace o požadavcích na množství jídla. Objednávky lze provádět v systému prostřednictvím mobilu, tabletu či PC, nebo na dotykovém displeji přímo na místě. Strava je přiřazena ihned automaticky na účet strávníka. Změny či storna objednávek lze jednoduše provádět dle nastavených kritérií dodavatele stravy. Pokud to dodavatel stravy umožní, strávníkovi je nabídnuta možnost změny přílohy či redukce jejího množství. Nedochází tak k plýtvání jídlem. Systém rovněž nabízí organizaci jídlonosičů a eko obalů, aby nedocházelo k nadměrnému používání jednorázových obalů.

Reference

Adam nám střeží veškeré objekty a už si bez něj neumím představit další fungování. Díky Adamovi máme pod kontrolou bezpečnost pracovníků i ekonomiku všech pracovišť.

Ředitel

Martin
Adam nám střežil zařízení staveniště na opravě mostu Gagarina v Českém Těšíně. Použitím Adama jsme dosáhli výraznějších úspor na ostraze a Systém fungoval bez problémů po celou dobu zakázky na 100%.

Vedoucí střediska

Martin

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.