scrollujte dolů
Přístupy
Přístupy
Přístupy

Spolehlivě nahradím vrátného, či recepční.

Ušetřím vám starosti i finance spojené s organizací pohybu osob na pracovišti 24/7/365 a zajistím zde řád i dodržování vašich pravidel. 

 

Přístupy

Nahradím vrátného, zajistím přehledné, bezpečné pracoviště, řídím kontrolu přístupů a určuji, kdo je oprávněn ke vstupu nebo výstupu a za jakých podmínek. 

 

 

Umožňuji vstup zaměstnanců a dodavatelů na pracoviště, registruji a eviduji návštěvy, řídím přístupy do budov a na pracoviště, vzdáleně ovládám periferie na pracovištích, nabízím bezklíčové ovládání dveří. Při vjezdu do areálu rozpoznám SPZ a umožním/zamezím vjezd plus exportuji data. 

Vjezdy i vstupy jsem schopen blokovat a časovat. Definuji přístupové scánáře, umím spustit alarm, monitoruji na vyžádání pohyb. Automatickým průjezdovým systémem s elektronickým odbavení před vjezdem do objektu ovládám závory a brány, vzdáleně ovládám všechny vstupy. Dohledám vjezdy dle SPZ včetně fotografie z průjezdu, pořídím fotografie nákladu a umožním vážení vozidel. 

Případové studie

Odloučené pracoviště

Různé úrovně přístupů na odloučených pracovištích jsou dnes již samozřejmostí.

Adam ve spojení s modulem Přístupy spravuje odloučené pracoviště bez limitu jejich velikosti. Od příjezdových závor, které díky kamerám umístěných na těle závory vpouštějí autorizované vozidla až po časově omezené povolení pro vjezd, nebo přístup osoby, či vozidla.

Potřebujete poradit?

Moduly z případové studie

Pro správné fungování modulu Přístupy je potřeba mít propojeny další moduly.

Řízení kontroly oprávnění osob, vozidel a strojů ke vstupu na pracoviště probíhá díky spolupráci s moduly Lidé a Vozidla. Ostatní používané moduly obstarávají další činnosti na pracovišti. Díky modulu přístupy má osoba přístup a oprávnění ke vstupu pracoviště, a také pro přihlášení do asistenčního software Adam. Jak do webového rozhraní tak i na mobilní telefonu do aplikace Adamassistant na telefonech se systémy Android i IOS.

Potřebujete poradit?

Soubory ke stažení

Návody, montážní listy a vše ostatní co potřebujete mít po ruce.

Produktový list modulu Přístupy

detail_modulu-pristupy.pdf (456 kB)

Adam se představuje

obecny_letak.pdf (456 kB)

Doporučený hardware

Seznam všech doporučených komponentů pro správné fungování modulu.

Navštivte náš e-shop

Stavební připravenost

Než začneme instalovat modul, je potřeba mít pracoviště pečlivě připraveno.
  • Buňku CH Cell nebo svou vlastní, která má zahudovaný terminál
  • Mobilní terminál
  • Závora
  • Turniket
  • Brána
  • Dveře

 

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.