scrollujte dolů
Vozidla/GPS
Vozidla/GPS
Vozidla/GPS

Efektivně spravuji váš vozový park.

Přehled o firemních vozidlech je důležitý nejen pro organizaci pracoviště, ale i pro ekonomiku jednotlivých zakázek. Se mnou budete mít nad vozidly dokonalý přehled. S GPS správou od nás splníte podmínky pro ŘSD.

Vozidla

Vozidla - správa vozového parku, přehled o tom, co které vozidlo právě dělá, kde se nachází, kdo ho řídí, kolik má v nádrži pohonných hmot, a nebo co dané vozidlo dnes udělalo. Automatizované stahování dat z tachografu vozidel a karet řidičů.

Modul provádí sledování přítomnosti, příjezdy a odjezdy, identifikaci kartou a mobilem, import vozidel, řeší snímače, evidenci a výkaz práce vozidla, přihlašování v terénu a poskytuje rychlé přístupy k informacím o vozidle.

Umožňuje schvalování a úpravu plánování pohybu vozidla oprávněnou osobou, historii zápůjček, předávání vozidel mezi pracovníky, export protokolů, dat a informací, statistiku odvedené práce dle pracovišť a seznam vozidel.

Případové studie

Využití GPS v modulu vozidla

Software Adam pracuje nejen s GPS moduly CHSystemu ale i jiných provozovatelů.

S GPS správou Adam splníte podmínky vyžadované ŘSD.

S GPS a modulem vozidla získate nejen přehled o pozici vozidla ale i data o spotřebě, ekonomice jízdy, o skutečném stavu tachometru vozidla a pomocí skenování bluetooth zobrazení o přípojných vozidlech, nástavbách a jiných strojů a zařízení.

Modul vozidla a jeho efektivní využití

Přesná ekonomika každého vozu v návaznosti na spotřebu a řidiče umožní kombinace jednotlivých modulů.

Modul Lidé zastřešuje vše okolo zaměstnanců, Sklad vám zabezpečí 100% kontrolu nad klíčky či náhradními díly a PHM zase umožní vyčíslit na korunu přesně, jakou má daný vůz spotřebu, kolik PHM bylo potřeba čerpat na jednotlivé projekty a mnoho dalších funkcí. Samozřejmě lze doplnit i dalšími moduly Adam.

Potřebujete poradit?

Moduly z případové studie

Pro správné fungování modulu Vozidla je ideální mít balíček modulů.

Pokud chcete zajistit plně automatizovaný přehled o vašem vozovém parku, uvedené moduly jsou nezbytné pro zajištění všech funkcí. Zároveň mají jednotlivé moduly přesah do dalších oblastí, jako jsou lidské zdroje, bezpečnost pracoviště a mnoho dalších.

Potřebujete poradit?

Soubory ke stažení

Návody, montážní listy a vše ostatní co potřebujete mít po ruce.

 

Produktový list modulu Vozidla

detail_modulu-vozidla.pdf (456 kB)

Adam se představuje

obecny_letak.pdf (456 kB)

Doporučený hardware

Seznam všech doporučených komponentů pro správné fungování modulu.

Navštivte náš e-shop

Stavební připravenost

Než začneme instalovat modul, je potřeba mít pracoviště pečlivě připraveno.
  • Jakékoliv vozidlo
  • GPS
  • Mobilní telefon
  • RFID kartu pro každého zaměstnance

 

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.