scrollujte dolů
PHM
PHM
PHM

Sdružím všechny vaše mobilní čerpací stanice a poskytnu vám dokonalý online přehled.

Logistika zásobování nádrží bude díky modulu PHM efektivní.

PHM

Zastavím výdej paliva pokud jsem tak nastaven, nebo automaticky zastavím motor, jestliže dochází palivo v nádrži. Nedovolím natankovat do bezínového motoru naftu.

Zaznamenám konkrétní místo, kde bylo tankování provedeno. Palivo vydám pouze oprávněné osobě a oprávněnému vozidlu.
Autorizuji a měřím výdej jakýchkoliv kapalin (PHM, AdBlue, voda, a jiné). Při tankování vynutím zadání informace o stavu kilometrů či motohodin vozidla.
Na dálku umožním oprávněné osobě spustit přes aplikaci tankovací proces jakémukoliv tankujícímu. Oprávněné osobě dovolím vybrat konečné zařízení a chytrý výběr vozidla bez nutnosti identifikace kartou. Posílám informaci o vámi nastaveném minimálním stavu paliva oprávněné osobě.

Případové studie

Případové studie

PHM na odloučených pracovištích

Ekonomika pracoviště je zásadním ukazatelem pro kalkulaci projektu. V modulu PHM počítáme s přesností čerpání, aktuální cenou kapalin (Nafta, benzín, AdBlue, voda...), spotřebou na jednotilých strojích apod. Zároveň je důležité zajistit neomezené čerpání na odloučených pracovištích, proto jsou naše mobilní čerpací stanice a benkalory v kombinaci s mými moduly Adam schopny zajistit plynulý chod kdekoli na světě.

Potřebujete poradit?

Moduly z případové studie

Díky propojení modulu PHM s dalšími moduly získáme kompletní zajištění pracoviště, které nebude brzdit realizaci zakázky.

Nestane se, že by ve stroji došla nafta, nebo dokonce v celé nádži. Odloučené pracoviště lze díky všem modulům zabezpečit tak, aby se nafta ze strojů neztrácela a výdej bylo možné povolit i na dálku bez fyzické přítomnosti odpovědné osoby.

Potřebujete poradit?

Soubory ke stažení

Návody, montážní listy a vše ostatní co potřebujete mít po ruce.

Produktový list modulu PHM

detail_modulu-phm.pdf (456 kB)

Adam se představuje

obecny_letak.pdf (456 kB)

Doporučený hardware

Seznam všech doporučených komponentů pro správné fungování modulu.

Navštivte náš e-shop.

Připravenost pracoviště

Co musíme mít na pracovišti, než začneme instalovat modul:

  • Zpevněná plocha pro umístění benkaloru
  • Přívod 230 W
  • RFID kartu pro každého zaměstnance
  • Kamerový sloup
  • Vozidlo/stroj

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.