scrollujte dolů
Sklad
Sklad
Sklad

Dokonale eviduji pohyb nářadí a nástrojů.

Pokud stále dokola hledáte nářadí na pracovišti a nevíte, kdo si jej vypůjčil a komu ho dál předal, mám řešení, aby se to neopakovalo. Monitoruji ochranné zóny. Pořídím fotodokumentaci, ihned upozorním na vzniklou situaci a veškerá data bezpečně uložím. 

Sklad

Sklad -  evidence, zápůjčka a sledování nářadí a nástrojů, identifikace předmětů pomocí QR kódu, řešení předávání nářadí a nástrojů mezi pracovníky, export vytíženosti nástroje a jeho nejčastější užití. Umím ovšem řídit i skladování dalších záležitostí, jakou je například kapalina či PHM a mnohem více!

Prevence ztráty a zničení nářadí a nástrojů. Čerpání PHM na pracovišti, evidence stavu a hlášení události nádrží, aktivní hlášení kapalných zásob, evidence a autorizace výdejů kapalin na pracovišti (PHM, AdBlue, voda, a jiné), celkový přehled o stavu nádrží, export o tankování.

Případové studie

Sklad Adam a ideální propojení s dalšími moduly

Modul vyřeší skladování nářadí, nástrojů, kapalin a dalších položek jednou pro vždy na jednom místě s tím, že propojení s dalšími moduly nabízí dokonalý přehled o dění na odloučeném pracovišti. Řeší ekonomiku projektů, kalkulaci spotřebovaného materiálu, opotřebení nářadí nebo statistiku zapůjčených položek. Odběr informací si sami určíte dle organizace vašeho pracoviště.

Potřebujete poradit?

Moduly z případové studie

Pro komplexní řešení skladu je ideální mít funkční další moduly.

Spojíme všechna vaše pracovištědo jednoho celku, ať jsou kdekoli na světě. Vaše práce dostane zcela nový rozměr a vy si sami určíte, jaké konkrétní informace chcete dostávat.

Potřebujete poradit?

Soubory ke stažení

Návody, montážní listy a vše ostatní co potřebujete mít po ruce.

Produktový list modulu Sklad

detail_modulu-sklad.pdf (456 kB)

Adam se představuje

obecny_letak.pdf (456 kB)

Doporučený hardware

Seznam všech doporučených komponentů pro správné fungování modulu.

Navštivte náš e-shop

Stavební připravenost

Než začneme instalovat modul, je potřeba mít pracoviště pečlivě připraveno.
  • Prostory skladu - budova, stavební buňka, buňka CH Cell a další
  • RFID kartu pro všechny zaměstnance
  • QR kódy na nářadí
  • Čtečky

 

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.