scrollujte dolů
Energetika
Energetika
Energetika

Řízení a úspora firemních energií

Řešíte ve firmě spotřebu energií?

Rádi byste měli vše pod kontrolou a preventivně zamezili zbytečným únikům?

Energetika

Evidujeme, hlídáme a aktivně pracujeme na automatizaci řízení energií. Za použití bezdrátových čidel můžeme měřit spotřebu energií třeba v každé místnosti, není třeba nic složitě instalovat. Stačí pouze čidlo připojit k danému měřiči a nastavit si odběr událostí přes sms nebo email.

Řízení energií

Můžeme měřit jakoukoliv veličinu:

Hodnoty spotřeby se v Adamovi zapisují do grafu, který máte k dispozici online, a vy tak máte  přesný přehled o tom, jak spotřeba kolísá a okamžitě odhalíte případné úniky. Adam pracuje s nastavením energetických limitů a po jejich překročení aktivně koná. Lze například nastavit vypnutí klimatizace či topení při otevřeném okně. Systém dává do souvislostí různé hodnoty a události, jako např. sledování venkovní teploty vs vyšší spotřebu plynu a při překročení hodnot zasílá notifikace.

Řízení energií

Navazující moduly

Modul Energetika lze propojit s dalšími moduly Adam. Díky tomu získáte dokonalý systém pro management ekonomiky vaší společnosti.

Ekonomika provozu bude tvořena automaticky a výstupy budou dle vašich požadavků exportovány přímo do účetních či dalších systémů. 
Potřebujete poradit?

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.