Díl 4.: Já, Adam

Někdy na přelomu roku 2018/19 jsme si řekli, že by bylo fajn náš software pojmenovat. Hledali jsme strategii, jak vysvětlit našim zákazníkům, že máme něco, co jim výrazně ulehčí práci, zjednoduší procesy, zefektivní podnikání. Pojmenovat něco nehmatatelného, bez tváře…

Po několika poradách, brainstormingu a spoustě nápadů smetených ze stolu, se narodil Adam. První, všestranný, asistenční firemní software. Adam, díky kterému bude vaše práce radostí :-)

A aby to byl Adam se vším všudy, grafik nám Adama také namaloval. Tak jsme mu dali podobu a konečně jsme mohli zákazníkům ukázat, že s Adamem získají pracovníka, který neúnavně, 24/7/365 dnů pracuje, není nemocný, nikdy nespí a nepotřebuje dovolenou. Navíc sám přemýšlí a umí vyhodnocovat a rozhodovat… co víc si přát :-)

Doporučení

Adam nám střeží veškeré objekty a už si bez něj neumím představit další fungování. Díky Adamovi máme pod kontrolou bezpečnost pracovníků i ekonomiku všech pracovišť.

Ředitel

Martin
Adam nám střežil zařízení staveniště na opravě mostu Gagarina v Českém Těšíně. Použitím Adama jsme dosáhli výraznějších úspor na ostraze a Systém fungoval bez problémů po celou dobu zakázky na 100%.

Vedoucí střediska

Martin

Mobilní aplikace

Vždy a všude přímo ve vašich rukách. Dostupná 24/7/365

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.