Případové studie

Adam na stavbě

Na stavbě se pořád něco děje a často je velmi složité mít jednotlivé úkony pod kontrolou tak, aby splňovaly požadavky vás jako dodavatele, zákazníka jako odběratele, dílčí subdodavatele, zákony a zejména bezpečnost a zdraví lidí, kteří zde mají či nemají přístup.


Jak to zvládnout s lehkostí? Já, Adam vám pomůžu.


Přes mobilní nebo PC aplikaci získáte kompletní přehled o tom, kdo na stavbu přišel či odešel, na dálku udělíte oprávnění ke vstupu, zajistíte proškolení BOZP, alkoholtest, budete vědět, kdo si jaké nářadí půjčil, kolik natankoval PHM přímo na staveništi, zda je zastřeženo, jestli vám někdo v noci nekrade materiál či jaké automobily se po staveništi pohybují.


Veškerá data se ukládají a můžete z nich generovat výstupy, tabulky, poslat do mzdové účtárny nebo archivovat jako stavební deník.

Adam v nemocnici

Zabezpečení vstupu do nemocnice a monitoring pohybu je v tomto prostředí velmi důležitý. 

Jsem asistenční software, který je vhodný do nemocničního prostředí pro svou komplexnost a uživatelské možnosti. Pomohu vám jednoduše a na dálku nastavit autorizaci vstupů do skladů či kanceláří nebo vjezd vozidel přes SMS kód a SPZ.
Docházkový systém, zastřežení určitých prostor či osvětlení ovládané na dálku je samozřejmostí.

Adam ve výrobní firmě

Řešíte docházku zaměstnanců? Alkohol na pracovišti? Evidenci nářadí?

Na všechno mám řešení. Jsem asistenční software, který pomáhá zaměstnancům i vedení firmy mít přesný přehled nad děním v závodě. Pomocí aplikace tak můžete sledovat příchody do práce, případný alkohol, můžete provést proškolení BOZP přímo u vstupu na pracoviště, zjistit, kde se nachází jednotlivé nářadí nebo pohyb cizích osob v prostorách výroby.


Samozřejmostí jsou vjezdy do areálu pomocí přečtení SPZ, udělení oprávnění vstupu na dálku, zastřežení objektu či ovládání osvětlení.


Instalace software je možná do vašeho stávajícího zařízení nebo do hardware, který vám rádi dodáme na míru.

Adam na cestách

Pokud máte odloučená pracoviště, určitě řešíte jejich bezproblémové fungování na dálku. Díky mě získáte mobilní docházkový terminál, který funguje i v autě napojený na zapalovač. Nejen že proškolí a provede alkoholtest, ale s docházkou odešle i GPS polohu provedené docházky, kde pak vedoucí může kontrolovat nejen počátek práce, ale i místo.

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás.

Adam v bezpečnostní agentuře

Neustále sháníte vrátného či pracovníky ostrahy?

Sice vám je nenajdu, ale mohu mnohé z nich nahradit. Se mnou budete mít přesný přehled o dění v objektu ve dne v noci. Vyplaším narušitele při krádeži či nepovoleném vniknutí, udělím přístupy těm, kteří na to mají oprávnění, rozsvítím/zhasnu světla, zastřežím pracoviště a o všem vám dám přehlednou zprávu.

Pro více informací nás kontaktujte
+420 770 146 004
Slatinická 191, 783 49 Lutín