Střežení mostu Gagarin

Železniční most, který je na 5,872 kilometru trasy Český Těšín - Ostrava Kunčice a převádí jednokolejnou železniční trať přes silnici I/67, přes dvoukolejnou železniční trať Státní hranice SR Dětmarovice, vyžadoval rekonstrukci. 
Most byl uveden do provozu v roce 1961, kdy vzlétl první člověk do vesmíru. Proto dostal přezdívku „Gagarin" a to mu zůstalo až dodnes. Já jsem měl tu čest provádět ostrahu staveniště po dobu rekonstrukce. I takové věci zvládnu... Váš Adam

Doporučení

Adam nám střeží veškeré objekty a už si bez něj neumím představit další fungování. Díky Adamovi máme pod kontrolou bezpečnost pracovníků i ekonomiku všech pracovišť.

Ředitel

Martin
Adam nám střežil zařízení staveniště na opravě mostu Gagarina v Českém Těšíně. Použitím Adama jsme dosáhli výraznějších úspor na ostraze a Systém fungoval bez problémů po celou dobu zakázky na 100%.

Vedoucí střediska

Martin

Mobilní aplikace

Vždy a všude přímo ve vašich rukách. Dostupná 24/7/365

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.