Mobilní stožáry až do nebe

Mobilní dohledové stožáry máme ve více variantách a jsou sestaveny z pevné základny a příhradových nebo nůžkových sloupů. Příhradový stožár sahá až do výšky 8 m. Nůžková varianta je praktická na převoz s možností vysunutí až do výšky 7 m. Tyto stožáry Vám prostřednictvím kamer zajistí bezpečné a zajištěné pracoviště. Pomocí reproduktoru pak můžete spustit alarm nebo komunikovat s narušitelem na dálku. Stožáry jsou vhodné na jakékoliv místo a máme i varianty bez energetické závislosti.

Doporučení

Adam nám střeží veškeré objekty a už si bez něj neumím představit další fungování. Díky Adamovi máme pod kontrolou bezpečnost pracovníků i ekonomiku všech pracovišť.

Ředitel

Martin
Adam nám střežil zařízení staveniště na opravě mostu Gagarina v Českém Těšíně. Použitím Adama jsme dosáhli výraznějších úspor na ostraze a Systém fungoval bez problémů po celou dobu zakázky na 100%.

Vedoucí střediska

Martin

Mobilní aplikace

Vždy a všude přímo ve vašich rukách. Dostupná 24/7/365

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.