Docházkový terminál s rozpoznáním obličeje

NOVINKA! Na našem eshopu jsme na četné žádosti našich klientů zařadili docházkový terminál s rozpoznáním obličeje:  https://www.chsystem.cz/dochazkovy-terminal-s-rozpoznanim-obliceje/.

Tento terminál kombinuje bezkontaktní rozpoznávání tváře a detekci tělesné teploty i detekci masky. Dnešní doba si produkt vyžádala a my jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme vyjít vstříc. Terminál je praktický, doplní každou recepci či vstup do firmy a máme k dispozici designové a funkční stojany. Není třeba nic vrtat a terminál funguje ihned po instalaci. Nastavení parametrů je na vaše přání dle toho, co vše potřebujete monitorovat.

Terminál obsahuje signalizační diody a multifunkční identifikace. Rozpoznávání obličeje + čtečku bezkontaktních RFID karet + QR kód.

Vaše firma tak bude pro vaše zaměstnance i obchodní partnery bezpečným prostředím a evidence docházky či návštěv se stane automatickým procesem bez papírování a další administrativy.

Zaujal vás terminál? Neváhejte nás kontaktovat na uvedených telefonech, dotazy rádi zodpovíme.

Mobilní aplikace

Vždy a všude přímo ve vašich rukách. Dostupná 24/7/365

Nezávazná poptávka

Vaše představa o realizaci

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.