Vždycky když něco končí, něco nového začíná...

Tento projekt ve Znojmě jsme před bezmála dvěma lety zahájili uprostřed ničeho. Zadáním bylo střežit pracoviště, evidovat docházku, kontrolovat vozidla, přístupy na pracoviště a další obvyklé položky. Zákazníkovi se líbilo, že jsme byli schopni instalovat inteligentní kamerový dohled. Možnost instalace vrátnice bez nočního vrátného byla už jen třešničkou na dortu. Nyní zvedáme kotvy a jdeme o dům dál, neboť byl projekt úspěšně dokončen a naše zařízení může dělat službu na dalších místech, třeba u vás…

Doporučení

Adam nám střeží veškeré objekty a už si bez něj neumím představit další fungování. Díky Adamovi máme pod kontrolou bezpečnost pracovníků i ekonomiku všech pracovišť.

Ředitel

Martin
Adam nám střežil zařízení staveniště na opravě mostu Gagarina v Českém Těšíně. Použitím Adama jsme dosáhli výraznějších úspor na ostraze a Systém fungoval bez problémů po celou dobu zakázky na 100%.

Vedoucí střediska

Martin

Mobilní aplikace

Vždy a všude přímo ve vašich rukách. Dostupná 24/7/365

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.