Adam v kontejneru

Máte kontejner na pracovišti a chcete z něj udělat chytrý kontejner? Pro mě není nic jednoduššího. Nainstalujeme vám docházku, alkoholtester, školení BOZP, turniket na RFID karty, automatickou závoru na SPZ a mnoho dalšího. Kamerový sloup, sklad či mobilní čerpací stanice je už jen třešničkou na dortu. Mrkněte na leták, kde se dozvíte všechny informace a zavolejte mému kolegovi, panu Světnickému. Ten vám vše ukáže v terénu, vysvětlí jak to funguje a zařídí mou instalaci. Váš Adam

Doporučení

Adam nám střeží veškeré objekty a už si bez něj neumím představit další fungování. Díky Adamovi máme pod kontrolou bezpečnost pracovníků i ekonomiku všech pracovišť.

Ředitel

Martin
Adam nám střežil zařízení staveniště na opravě mostu Gagarina v Českém Těšíně. Použitím Adama jsme dosáhli výraznějších úspor na ostraze a Systém fungoval bez problémů po celou dobu zakázky na 100%.

Vedoucí střediska

Martin

Mobilní aplikace

Vždy a všude přímo ve vašich rukách. Dostupná 24/7/365

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost CH-System s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.