Kdo jsem

Jsem Adam, asistenční software, který je každému zákazníkovi vytvořen na míru. Jsem samostatný pracovník, který nepotřebuje žádného kolegu. Jakmile vám jednou sestavím aplikaci podle vašich potřeb, začínám pracovat pro vás přesně tak, jak si řeknete, ve dne v noci.


Funguje to tak, že propojíme soubor zařízení jednou přehlednou aplikací přístupnou přes internet z počítače, tabletu, i chytrého telefonu.
Jsem vyvinut pro řešení odlehlých pracovišť bez obsluhy přítomné na místě a bez potřeby energetického připojení.


Se mnou budete jednoduše komunikovat, spolupracovat s přístupy přes definovatelné úrovně pro jednotlivé uživatele. Všechna pracoviště tedy můžete řídit z jednoho místa, udělovat vstupy, vjezdy, pravomoce, otevírat brány a mnoho dalších funkcí. Systém je natolik flexibilní, že vám aplikaci sestavím přesně dle počtu zaměstnanců, pracovišť, skladů a mnoha dalších aspektů, které zahrnuje vaše podnikání.

Společně se mnou dodáváme zároveň veškerý potřebný hardware tudíž se vaše starosti minimalizují a z jednoho místa dostanete kompletní sytém, který nainstalujeme a proškolíme vaše zaměstnance tak, aby mne uměli dokonale ovládat.


Jsem Adam, software, který výrazně pomáhá zaměstnancům i vedení společnosti k naplnění společných cílů.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kolegové mne tvoří každému na míru, proto je nutná osobní konzultace.

Pro více informací nás kontaktujte
+420 770 146 004
Slatinická 191, 783 49 Lutín